Jako jedyni i pierwsi na polskim rynku oferujemy wysokiej jakości części do felg skręcanych, zajmujemy się profesjonalnie budową i renowacją felg sportowych, czyli kilkuczęściowych. Dbamy o to by nasi klienci mieli dostęp do szerokiej ofert części i dodatków, które stworzą koło idealne!

Oferujemy wysokiej jakości ranty do felg skręcanych. Praktycznie wszystkie nasze ranty są gotowe, dostępne od ręki nie trzeba czekać i zaliczkować. Posiadamy w stałej ofercie około 400 gotowych rantów do różnych felg które czekają na ciebie.

Oferujemy ranty w szerokościach od 0.0 do 5.5 cala szerokości. Inne dostępne wg. indywidualnych ustaleń. Oferujemy już możliwość kupna rantów i bębnów pod projekty customowe. Z dowolną średnicą centrującą albo ilością otworów na śruby.

Pracujemy aktualnie nad konwersjami dobrej jakości.
Rozmiary: 15-16 / 16-17 / 17-18 / 17-19

Do wszystkich sprzedanych przedmiotów wystawiamy paragon lub fakturę. Kupujesz od legalnie działającej firmy. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskim i dbamy o nasze paczki staramy się oby towar był doręczany w ciągu 24h firmy kurierskie UPS lub DPD.

Współpracują z nami już różne firmy. Możesz i ty. Prowadzisz warsztat lub dobrą wulkanizacje i chcesz oferować więcej swoim wymagającym Klientom. którzy dbają o szczegóły.

Jestes posiadaczem niespotykanej felgi?
Ciężko jest Ci znależć rant, chcesz ja poszerzyć ?
Dorabiamy ranty  na wzór lub wg życzeń klienta.

Dostepne ranty CUSTOMOWE w rozmiarach od 15 do 20 cali
Ranty CUSTOMOWE nie posiadają otworów montażowych.

NAPISZ DO NAS.

Ranty możesz kupić w naszym sklepie internetowym:

http://www.sklep.czescidofelg.pl/pl/c/RANTY/59